O Willa Magnolia

Serdecznie zapraszamy do nas

O WILLA MAGNOLIA

Serdecznie zapraszamy do Willi Magnolia w Ciechocinku. Ze względu na swoje położenie jest dogodnym punktem wypadowym zarówno dla Gości odpoczywających w Ciechocinku oraz osób pracujących na terenie miasta i okolicy. Do Państwa dyspozycji są wyremontowane pokoje 1,2 i 3-osobowe, wygodne, umeblowane, wyposażone w lodówkę, pościel i ręczniki oraz własną łazienkę. W każdym pokoju dostępny jest telewizor oraz WiFi. Na terenie obiektu znajduje się duży ogród oraz taras i bezpłatny parking.

W Willi Magnolia serwowane śniadania zawierają produkty z własnej wędzarni oraz produkty z regionu. W barze deserowym można skosztować przepysznych ciast domowego wypieku robionych przez właścicielkę. Zapraszamy naszych Gości do skorzystania również z domowych obiadokolacji. Miła obsługa i rodzinna atmosfera pomogą naszym Gościom w pełni się zrelaksować. Dodatkowym udogodnieniem dla naszych Gości jest przygotowana wspólnie z sanatorium YORK oferta lecznicza z pakietem zabiegów leczniczych pod kontrolą wyspecjalizowanej kadry lekarsko rehabilitacyjnej, jak również oferta relaksacyjna polegająca na korzystaniu z bazy rekreacyjnej znajdującej się na terenie sanatorium YORK

Dlaczego my?

W Willi Magnolia nie szczędzimy wysiłku, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Dbamy o komfort naszych Gości i o dobrą atmosferę. Lubimy, gdy coś się dzieje i uwielbiamy śmiech. Chcemy, aby każdy czuł się jak u siebie w domu, jednocześnie korzystając z uroków okolicy. Przyjmujemy naszych Gości z serdecznością i wkładamy całe serce w to, aby każdy wyjechał od nas wypoczęty, zrelaksowany i zadowolony z pobytu.

Naszą pasją zawsze było gotowanie. Robiąc to dla innych i ciesząc się, że smakuje im nasze jedzenie - jest to dla nas największa satysfakcja. Od zawsze pracujemy wśród ludzi i nawiązanie kontaktu nie sprawia nam większych trudności, ponieważ jesteśmy ludźmi pogodnymi i otwartymi na wszelkie propozycje. Dlatego też dajemy z siebie wszystko by w naszym obiekcie panowała iście rodzinna atmosfera.

Historia

Ciechocinek zapewnia wiele atrakcji turystycznych ze względu na swoją historię, unikatowe położenie oraz wyjątkowy mikroklimat. Największą atrakcją bez wątpienia jest unikatowy zabytek w skali całej Europy. W Ciechocinku wzniesione zostały trzy tężnie w kształcie podków. Wszystkie górują nad miastem i choć są już zabytkowe, to nadal pełnią swoje funkcje. Każda z nich ma minimum 16 metrów wysokości, a ich długość wynosi niemalże 2 kilometry.


Warto pamiętać o zdrowotnych parametrach tego miejsca. Tężnie zapewniają możliwość oddychania czystym, solankowym powietrzem. Dlatego tężnie są tak niezwykle korzystne dla osób z problemami z ciśnieniem tętniczym lub drogami oddechowymi. Koniecznie także zobaczyć fontannę o wdzięcznej nazwie Grzybek. Woda solankowa która zaopatrza fontannę, pochodzi z głębokości aż 420 metrów. Fontanna to aktualnie jeden z symboli Ciechocinka i zawsze można przy niej zaobserwować tłumy mieszkańców, kuracjuszy i turystów.

Inną atrakcją Ciechocinka jest Pałacyk dyrekcji uzdrowiska. Jest to charakterystyczny budynek z pięknymi kolumnami jońskimi i bogato zdobionym dachem, którego historia sięga 1910 roku.

STATYSTYKI HOTELU

768 Pobyt gości
632 ZAREZERWOWANE POKOJE
632 Członkowie na miejscu
256 ZASERWOWANE POSIŁKI

Nasz personel

Doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz.

Jarosław Wełna

Właściciel zajmujący się strategią firmy

Joanna Wełna

Dyrektor zarządzający zasobem ludzkim i prawidłowym działaniem firmy
Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę